
Подвійна хірургічна мийка Uzumcu 10655 механічна
- В наличии 11 ед.
102 125 ₴
+380 (99) 629-48-48
- +380 (67) 910-23-13
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подвійна хірургічна мийка Uzumcu 10655 механічна - призначена для ефективної дезінфекції рук медичного персоналу перед операціями. Виготовлена з антибактеріального акрилу та нержавіючої сталі 304 класу, вона забезпечує тривалий термін служби, легке очищення та відповідає міжнародним гігієнічним стандартам.
Особливості мийки Uzumcu 10655:
Антибактеріальна акрилова мийна секція - стійка до хімічних речовин і легко миється;Корпус із нержавіючої сталі AISI 304 - довговічний, стійкий до корозії;Ручне керування подачею води - просте та зручне в експлуатації;Термостатичний клапан - дозволяє регулювати температуру води відповідно до потреб користувача;Відповідає міжнародним гігієнічним стандартам;Заокруглені увігнуті кути - запобігають накопиченню бактерій та бруду;Глибока та похила форма мийки запобігає розбризкуванню води та намоканню одягу;Настінний монтаж.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Uzumcu |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 660 мм мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина | 1500 мм |
| Додаткові параметри | Керування: Ручне |
| Материал | Раковина: акрил. Основа: нержавіюча сталь 304 марки |
| Тип | Мийка |
| Ширина | 700 мм |
- Цена: 102 125 ₴
